Skip to content

Miks matkalaud on saanud igale kogenud matkasellile lahutamatuks kaaslaseks?

Matkalauda peetakse üheks peamiseks või vähemalt paljude jaoks hädavajalikuks matkavarustuseks. Kui sul see veel puudub, siis Tonro.ee veebilehelt leiad matkalauad, mis vastavad kõigile sinu vajadustele. Võib-olla sa tead juba, miks matkalaud on väga vajalik ese sinu matkakotis, kuid järgnevad põhjused tugevdavad sinu enesekindlust selle ostmiseks veelgi.

Punkt suhtlemiseks

Matkalaud annab sulle koha suhtlemiseks. Sina ja su matkakaaslased võite koguneda matkalaua taha, et jagada oma mõtteid ja kogemusi telkimise ja päeva jooksul kogetu kohta. Samuti saate matkalaua taga kõik koos lõuna- või õhtusööki süüa.

Matkalauad on reguleeritavad

Matkalauad on kergesti reguleeritavad. Seetõttu saad need telkimise ajal paigutada ükskõik kuhu. Näiteks kui pead matka ajal ajutiselt peatuma, saad turvaliseks väikeste esemete lauale panemiseks kiiresti paigutada või kohandada matkalaua.

Organiseeritud matkamine

Matkalauad muudavad sinu matka või telkimise organiseerituks. Ükskõik, kus sa ka parasjagu ei viibiks, võid hõlpsasti oma laagri lähedale matkalaua asetada ja kõik vajalikud asjad telkimiskoha korraldamiseks lauale panna. Parima võimaliku matkakogemuse saamiseks on vajalik organiseerimine ja/või organiseeritud telklaagri püstitamine.

Matkalauad on väga kerged

Matkalaua teine peamine eelis on see, et see on väga kerge. Seetõttu saad matkalaudu hõlpsalt endaga kaasas kanda ja samal ajal saad neid hõlpsalt kõikjale paigutada. Matkalaudade tootjad keskenduvad kergetest materjalidest matkalaudade valmistamisele. See aitab telkijatel saada turvalise ja stressivaba matkakogemuse.

Kaasaskantavus

Matkalauad on mugavalt ja kiiresti teisaldatavad. See teisaldatavus aitab neid hõlpsalt kaasas kanda. Näiteks saab kaasaskantavaid matkalaudu kiirete sammudena väga kompaktseks kokku voltida, mis aitab sul neid hõlpsasti kasvõi seljakotis kaasas kanda.

Matkalaudu on lihtne puhastada

Viimaseks, kuid mitte vähem tähtsaks eeliseks on matkalaudade puhastamise lihtsus. Need on tavaliselt valmistatud plastikust, alumiiniumist, metallist ja muudest materjalidest. Kõiki neid materjale on lihtne puhastada. Seega pole sul matkalaua pesemiseks ega puhastamiseks vaja rasket tööd teha. Oma järgmisel matkal saad laua mugavalt ja kiiresti puhastada kohe, kui oled söömise lõpetanud.