Skip to content

8 Lihtsat Moenippi Meestele

8 Lihtsat Moenippi meestele
  1. Fit on kuningas: Kõige efektsem asi mida sa oma stiilis muuta saad on järgida, et riided sobiksid sinu keha kujuga. Paljud mehed kannavad riideid, mis on lihtsalt liiga suured. Riided võiksid olla täpselt nii suured, et jääks efekt nagu need kallistaksid sind.
  2. Lihtsuses peitub võlu: Ära kanna liiga palju ehteid või liiga värvilisi riideid. Kolm värvi on enam kui küll. Ära riietu nagu rokkstaar kui sa seda ei ole. Kui sinu kehakaal on keskmisest natuke suurem, siis ära püüa seda varjata kandes mitu numbrit kitsamaid riided. Kehakaalu langetamiseks on muidki mooduseid. Suuremaid meesterõivaid on võimalik osta näiteks MotleyDenim e-poest.
  3. Ära alahinda detaile: Detailid toovad esile sinu eripära ja loovad valgust üldisele väljanägemisele. Detailideks võivad olla näiteks sall, tasku kaunistus või näiteks see kuidas sa sätid oma lipsusõlme.
  4. Investeeri jalanõudesse: Jalanõud on midagi, mida naisterahvad tihti jälgivad. Eriti seda kui puhtad ja korralikud need on. Jalanõud ei pea olema kallid ega niiöelda firmakad. Hoidke oma tähelepanu jalanõudel!
  5. Julge küsida: Sinu sõbrad ja lähedased ei hakka sinu välimust tavaliselt ette heitma, sa pead ise küsima! Küsi oma parimalt sõbralt, emalt või juuksurilt.
  6. Hoolitse oma soengu eest: Ära lase oma soengul välja kasvada. Väljakasvanud juuksed on tavaliselt veetluse tapja. Proovi vähemalt kord kuus käia juuksuris ja küsi oma juuksurilt ka nõu.
  7. Väldi suuri logosid: Suured logod t-särkidel võivad sind teha kõndivaks teadetetahvliks. Otsi endale tavaline näiteks v-kaelusega t-särk või midagi kunstilise disainiga.
  8. Eksperimenteeri riietega: Ainuke tee õppimiseks on see, kui sa lähed ja proovid uusi asju. Proovi näiteks midagi, mis on su mugavustsoonist täiesti väljas. Nii võid sa leida omale täiesti uue ja lahedama stiili. Paljud mehed kardavad ennast väljendada stiili kaudu. Ära ole üks nendest! Julge proovida uusi asju!