Skip to content

Ilukirurgia trendid maailmas

Läbi ajaloo on naised ja mehed otsinud viise kuidas end vastassoole meeldivamaks ja ligitõmbavamaks muuta. Tänapäeval on üheks võimaluseks ilukirurgiline vigade parandus. Abi otsitakse väga erinevatele probleemidele jalatallast juusteotsteni. Sarnaselt moemaailmale on ka ilukirurgia pidevas uuenemises ja muutuste keerises. Trendid on olemas ka ilukirurgia maailmas, alustades tagumiku suurendamisest ja lõpetades lemmikloomadele mõeldud protseduuridega.

Brazilian butt liftKim Kardashian

Tagumiku suurendamine sai hoo sisse, kui kuulsust hakkas koguma Kim Kardashian. Praeguseks moeikooni ja arvamusliidri staatusesse tõusnud Ameerika tõsielustaari tunnevad ilmselt paljud just tema kurvika tagumiku poolest. Tagumiku suurendamine on staari kodumaal tõusev ilukirurgia trend. See on pakkumas juba konkurentsi isegi ilukirurgia sünonüümiks peetavale rindade suurendamisele. Tagumiku suurendamiseks kasutatakse nii patsiendi enda rasva kui ka spetsiaalset implantaati. Rasva siirdamise puhul lahendatakse justkui kaks mure korraga. Esmalt võetakse kõhult või reitelt soovimatut rasva ja siis lisatakse see tagumikule. Nii liiguvad lisasentimeetrid eest taha, vormides kõhu lamedaks ja tagumiku sensuaalseks vaatamisväärsuseks.

Nutilott

Nutilott

Millal te nägite viimati noort, kes käis mööda tänavat ilma, et ta pilk oleks naelutatud nutitelefonile? On tõsiasi, et ekraanilt tarbitav on noorte elus väga olulisele kohale jõudnud. Sarnaselt ohtudega, mis varitsevad istuva töö tegijat on ka noori nutisõltlasi omad ohud luuramas. Kui esimese sümptomina hakkasid noori kimbutama kaela ja seljavalud siis nüüd otsitakse juba ilukirurgidelt abi lõualoti eemaldamiseks. Nimelt on nutiseadet pihus hoides meie pilk ja pea suunatud allapoole, seetõttu on ka lõua ning kaela vahel olev nahk pikalt ebaloomulikult lõdvas asendis. Hoides lõuga pikalt nii on tagajärjeks kaelanaha ja lihaste lõtvumine, mille lõppresultaadiks ongi nuti-lõualott.

Nõudlik omanik toob kliinikusse ka lemmiklooma

Just nagu inimeste puhul teevad iluvead muret ka lemmikloomadele. Kuigi koerad ja kassid pikalt ennast peegli ees ei imetle, jäävad kortsud ning armid eelkõige silma nende omanikele. Seega pole ime, et dieedi läbinud koerakesel nahk seljas ripub või vanadusega vajub ära dobermannile iseloomulik nägu. Appi tõttavad loomailukirurgid, kes inimese parimad sõbrad just omaniku soovi järgi jälle kauniks kohendavad. Ettevõtmise mõistlikkusele hinnangu andmise jätame lugejale.

Artikli autor:

ArtiaClinic – ilu- ja plastikakirurgiale spetsialiseerunud erakliinik Viimsis.