Skip to content

Millised riided on 2022 aastal kõige populaarsemad?

Millised riided on 2022 aastal kõige populaarsemad

Kui selline tormiline aasta on seljataga, hakkavad asjad lõpuks normaliseeruma ja see on suurepärane uudis! See tähendab, et naaseme lõpuks oma armastatud restoranidesse, läheme kinno ja koguneme nädalavahetusel taas sõpradega koos. Lõpuks saame karantiiniriietest midagi esinduslikumat muuta. Ja uue hooaja lävel, mis oleks parem aeg kui praegu oma garderoobi värskendamiseks?

Kuid see on vaid osa probleemist. Nagu kõige muu puhul, võtab isiklik stiil õigeks tegemiseks palju tähelepanu ja võib -olla tasub moemaailma uudistega kursis olla. Ükskõik, kas olete kursis viimaste suundumustega või eelistate oma teed rajada, võib igal hooajal trende teadmine olla väga kasulik.

Kuna talv on kohe ukse ees, tuletab ilm meile seda pidevalt meelde. Ja kuna temperatuur langeb alla kümne kraadi, võib olla õige aeg võtta välja sügisesed mantlid või puhverdatud jakid. Paljud moeallikad viitavad ka asjaolule, et vabaaja, ehk ‘casual’, stiil on jätkuvalt üks peamisi suundumusi aastal 2022. Seda silmas pidades võiksid daamid kaaluda neutraalsete värvidega ülemõõduliste trennimantlite ostmist – midagi, mis võib olla suurepärane osa igast ametlikust riietusest ning mida saab kanda ka sõpradega õhtul.

Siiski on palju muid stiile ja kujundusi, mida peaksite kindlasti teadma. Kuid arvestades maailma olukorda, ei pruugi isiklik ostlemine olla parim valik, mistõttu võivad e-poed olla teie jaoks parem. Üks nendest on CityMood, mis pakub veebis parimat naisteriiete valikut. Naiste riided internetis, alates talvemantlitest kuni mugavate kombinesoonideni, saad valida sadade artiklite hulgast!

Sama kehtib ka härrasmeeste kohta. Kuna juhuslikud stiilid levivad jätkuvalt aastani 2022, siis miks mitte muretseda endale kena paar mugavaid ja kvaliteetseid teksaseid? Teksaseid on sageli peetud iga linna garderoobi põhiosaks ja need on alati ajatu, kuid usaldusväärne valik iga soo jaoks.

Teine suurepärane valik jahedamaks ilmaks on kardiganid. See mitmekülgne ja lihtne rõivas on kahtlemata paljude jaoks väga universaalne valik. Need näevad head välja igas olukorras, olgu see siis juhuslik restoranikülastus või ametlik töökoosolek ning materjalide mitmekesisus aitab kindlasti oma lemmiku leida.

Lõpuks, jätkates samas vaimus, võiksite vaadata ka silmkoelisi kampsuneid. Saate neid hõlpsasti teksastega segada ja sobitada ning need on kindel viis värvi toomiseks igasse riietusse. Mis puutub jalatsitesse, siis stiilse ja linnaliku ilme saamiseks võiksite valida Chelsea saapa – ka need näevad igas olukorras väga paljulubavad.

Kuid hoolimata kõigest veenduge, et teie stiil esindaks täpselt seda, kes te olete, sest nii peab see alati olema! Proovige 2022. aastal midagi uut ja CityMoodis veebis suure rõivavalikuga peaks see olema ülilihtne.