Skip to content

Kas tasub osta kasutatud elektrilist tõukeratast?

Elektriline tõukeratas

Kui Teie naabril on elektriline tõukeratas, on täiesti arusaadav, et võibolla hakkate ka Teie endale sellist tahtma. See on ju mitte ainult ahvatlev transpordivahend, mis aitab läbida vahemaid, vaid ka vahend, millega on lihtsalt mõnus õhtuti sõita. On arusaadav, et sellise asja ostmisel tuleb kaaluda läbi plussid ja miinused, et õnnestuks hinnata kauba väärtust.  

Samuti ärge unustage, et elektritõukerattad täiskasvanutele on väga erinevad ja kui ühed on enda hinda väärt, siis teistesse kindlasti investeerida ei tasu…   

Kui palju maksab tõukeratas? 

Uus tõukeratas võib maksta alates paarikümnest kuni paarisaja euroni. Arusaadav on, et elektritõukerattad on tunduvalt kallimad.  Kuid need on funktsionaalsemad, seepärast mõelge kõigepealt läbi, kui tihti planeerite transpordivahendit kasutada. Sellisel juhul on tunduvalt lihtsam hinnata, milline rahasumma tundub olevat loogiline ja samas tasuv tõukeratta ostmiseks. Elektritõukerattad täiskasvanutele maksavad keskmiselt umbes 300 eurot, kasutatud – umbes 200 eurot. Ilmselt tasub rohkem osta uut, kuna teate siis täpselt, mida saate. 

Kas need lähevad tihti rikki?  

Ostes kasutatud asja, ei saa kunagi olla kindel, mida täpselt saate. Müüjad peidavad sageli rikkeid, mis selguvad alles seadme ekspluateerimise käigus. Üldiselt ei ole elektritõukerattad väga õrnad. Need on loodud teenima võimalikult kaua, seepärast lähevad ka harva rikki.  

Ostes usaldusväärsetest kauplemiskohtadest saate ka garantiiaja, seega ei pea Te maksma tõukeratta remondi eest, kui seda vajate. 

Kust osta tõukeratast?  

Ostes usaldusväärsetest, tunnustatud ja enda teenuseid legaalselt pakkuvatest kauplemiskohtadest saate suurepärase kvaliteediga seadme, mis teenib Teid  enam kui ühe aasta.  Kõige tähtsam on uurida laiemalt tootjaid, kuna just nimelt tootja nimi võib määrata kvaliteedi. Lugege tagasisidet teatud toodete kvaliteedi kohta ja valige asi, mis teenib Teid aastakümneid. 

Kuna hinnad langevad üha enam, elektritõukerattad täiskasvanutele muutuvad aga aina uuenduslikemateks, soovitame soetada selle mugava transpordivahendi, mis aitab Teil läbida vahemaid iga päev.