Skip to content

Kvaliteetsed söögilauad Furgnerist

Söögilaud

Furgneri mööbipood on pühendunud kaasaegse ja kvaliteetse Skandinaavia disainmööbli müümisele. 

Furgner hindab kõrgelt põhjamaist disainikeelt – puhtaid jooni, heledaid toone ja peensusteni viimistletud teostust. Need omadused iseloomustavad klassikalisi sisustustooteid, mis ei lähe kunagi moest, vaid muutuvad ajas ainult paremaks ja väärtuslikumaks.

Skandinaaviapärase mööbli võlu peitub lihtsuses ja universaalsuses – üks hästi tehtud ja funktsionaalne mööbliese sobib igasse interjööri, sõltumata stiilist.

Näiteks korralik söögilaud on kindlasti asi, mis igas kodus kindlasti olema peab. 

See on ühtaegu praktiline koht, mille taga süüa, lehte lugeda ja ristsõna lahendada, ent samas ka kodu keskpunkt, mis terve pere ja külalised ühte kohta kokku toob.

Et laua taha korraga võimalikult palju einestajaid mahuks, peaks söögilaua ääres olema istekohti rohkem. 

Tenzo score soogilaud pikendatav
Tenzo score söögilaud

Hea lahendus on näiteks Tenzo – Score pikendatav söögilaud. Selle plaat on valmistatud valgendatud tammespoonist ning karkass ja jalad tugevast metallist. Pikendusplaat on musta tooni MDF-plaadist ja seda saab mugavalt laua all hoiustada.

Laua lahti- ja kokkupanek käeb lihtsasti liigutatava mehhanismi abil.

Mööblieseme mõõdud on 180/260 x 90 x 76 cm.

Väliselt minimalistliku stiiliga ja peene konstruktsiooniga söögilaud on praktiline ja vastupidav, see seisab kindlalt ega kõigu. Stabiilsuse tagab laua kaal – 33 kilogrammi.

Laua valmistanud firma Tenzo on üks Rootsi suurimaid mööblitootjaid. Ettevõtte kaasaegsed, kvaliteetsed ja Skandinaavia disainist inspireeritud sisustustooted on kõrgelt hinnatud kõikjal maailmas. 

woodman highbury trestle laud
Woodman highbury trestle laud

Woodman – Highbury Trestle laud sobib nii einestamiseks kui kooli- või kontoritööks. Antud toote plussiks on peale multifunktsionaalsusele ka praktilisus – lauajalgade all on riiulid, kus on mugav asju hoida.

Lauaplaat on valmistatud melamineeritud puitlaastplaadist, jalad tammepuidust ja alumised riiulid metallist. Lauaplaadi paksus 3,2 cm ja selle serv on kaetud tammespooniga.

Lauajalgu saab liigutada 24 cm kaupa (väikseim vahe jalgadel saab olla 80 cm ja suurim 127 cm). Riiuli mõõdud on 53 x 24 cm.

Ostes söögilauad Furgneri e-poest, tasub kindlasti tutvuda ka ülejäänud kaubavalikuga – Furgnerist leiab kodu või kontori sisustamiseks kvaliteetset, stiilset ja skandinaavialiku hõnguga mööblit.