Skip to content

Jalgrataste varuosad ja tarvikud, mida tasuks kodus omada

Jalgratas

Kui Sul on jalgratas, siis tasuks omada ka selle peamisi varuosi ja tarvikud, mida võib aja jooksul vaja minna: varurattad, rehvid, jalgrattahoidja  ja nii edasi.  Loomulikult investeerides kõrgekvaliteedilisse jalgrattasse ei oota me, et see kiiresti rikki läheb. Ja tõesti seda ka ei juhtu, kuid jalgrattast saab osa elust, seepärast on kasulik, kui on käepärast kõige tähtsamad varuosad juhuks, kui ratas peaks siiski rikki minema ja neid võib vaja minna, et lahendada kiiresti mistahes probleem. 

Jalgratta varuosad tuleks osta spetsialiseeritud kauplemiskohtades. Sellisel juhul võid olla kindel, et soetasid parima kvaliteediga toodangu. Lisaks antakse siis toodetele garantii. 

Aga millised varuosad peaks kodus olema, milliseid läheb jalgratta jaoks kõige sagedamini tarvis? 

  • Porikaitse on vältimatu kevadel ja aastaringselt neile, kes sõidavad tihti metsas või muudel teedel, kus võib poriseks saada selg. Lihtsalt jalgratta ratastelt pritsib pori Sinu seljale, milleks seda vaja on? Soeta endale porikaitse, mis maksab vaevu paar eurot, kuid mille kasulikkus on ilmselge.
  • Samuti tasub soetada spetsiaalne joogipudel, mis on Sinuga alati kaasas, kui vaid juua tahad. Kui liigud füüsiliselt palju, on täiendav vee joomine äärmiselt vajalik.
  • Tänasel päeval on kauplemiskohtades laias valikus jalgrattakorve. Need on mitte tavalised juhtraua külge kinnitatavad metallkorvid, vaid maitsekad, tihti nahast portfellid, mida riputatakse ülemise raamitoru külge. See on suurepärane valik kontoriinimestele, kes sõidavad tööle jalgrattaga.
  • Kui tahad end tunda turvaliselt, siis soeta kindlasti helkurid, mis muudavad Su teel nähtavaks.  Suurepäraselt sobivad mitte ainult jalgratta helkurid vaid ka selliste funktsioonidega rõivad.
  • Neid, kes palju sõidavad, teenib hästi ka telefonihoidik. See on tähtis neile, kes sõidavad  GPS süsteemiga. Ära hoia sõites telefoni käes, kuna nii sead ohtu nii enda kui ka teised liiklejad. 

Kuna jalgratta varuosad erinevad mitte ainult enda funktsionaalsuse, vaid ka kvaliteedi poolest, osta ainult usaldusväärsetest kauplemiskohtadest, kus müüdavad tooted vastavad kõige kõrgematele standarditele. Samuti loe teiste inimeste kogemustest, et Sul tekiks oma arvamus toodangu kohta ja kõige sobivama toote valik võimaldaks Sul jääda rahule selle kvaliteediga.   Palun külastage: e. jalgrattapood – Bikko.ee.